Osmanlı Isıtma & Güvenlik

Osmanlı Isıtma & Güvenlik

Isıtma sistemleri toptan ve perakende satış, satış sonrası teknik destek ve garanti. Firmamız  Osmanlı Isıtma adı ile patentlidir Osmanlı Isıtma & Güvenlik Firması iştiraklerinden olup Osmanlı Isıtma Güvencesi ile hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ürün, birinci sınıf işçilik ve insan güvenliğine birinci öncelik vermektedir.

  • Camilerde Karbon Isıtıcı Film Satış Montaj ve servis hizmeti
  • Toptan ve Perakende Isıtma Ürünleri Satışı
  • Türkiye geneli Bayilik verme hizmetlerimiz devam etmektedir
  • İstanbul Tel : 0 216 606 14 40  Malatya Tel : 0 422 606 04 50 
  • Tekli ve Sipariş Gsm : 0 505 305 60 68
Osmanlı Cami Isıtma & Güvenlik Sistemleri
İşin doğayenleri yerden ısıtma yöntemlerini değerlendirip, en verimli, az maliyetleri, işçilik giderleri, zaman kaybı ve estetik olarak en uygun sitemin hangisi olduğuna karar vermişlerdir. Zemini soğuk olan ve yalın ayak ya da çorapla kullanılan mekanlarda en uygun sistemin Karbon Film ısıtma sistemi olduğu kanısına varmışlardır. Tam bu noktada camilerimiz ibadet edilen mekanlar olduğu için en öncelikli yerden ısıtma yapılacak alanlardır. Karbon film Isıtma sistemi, camilerimizin doğal yapısını bozmadan, düşük maliyetlerle en iyi sonuçları vermiştir.
Cami Isıtma Sistemleri
Camilerimizde halı altı ısıtma sistemi olarak karbon film ısıtma kesinlikle tek alternatif diyebiliriz. Çünkü sadece cemaatin ibadet anında kullandığı alanı ısıtır. Böylelikle hariçten bir alan için ısıtma gideri oluşmaz. Ayrıca namaz öncesi ve sonrası olarak bulunduğu şehrin namaz vakitlerine göre çalışır. Termostat ve zaman opsiyonları ile çalıştığı için çift emniyetlidir. Camide oluşan saf sayısına göre istenilen safların çalışması ayarlanabilir. Elektrik Sarfiyatını aylık olarak takip edilebilirsiniz. Kullanılan Panolar sessiz, Uzaktan Kumandalı dijital dokunmatik 5'' inc ekrana sahiptir.Osmanlı Cami Isıtma yapmış olduğu sistemlere iki yıl tam garanti vermektedir.
Ev ve Ofis Isıtma
Karbon film Ev Isıtma, Ofis Isıtma, Kreş Isıtma, Cafe Isıtma, Lobi Isıtma, Mescid Isıtma Kur'an Kursu Isıtma, Çocuk Odası Isıtma, Oturma Odası Isıtma, ve ayakla temas edilen tüm alanlarda kullanılabilir. Karbon Film Isıtıcı Kurulumu Kolaydır. Bakım gerektirmez. Manyetik alan oluşturmaz. Halı altı ve Laminat Parke altına uygulanır. Beton ve Fayans altına uygulanmaz. Isınma yerden (zeminden) olduğu için Isınan havanın yükselmesi ile homojen olarak kapalı olan mekanları ısıtır. Karbon ısıtıcı filmin uygulandığı alanlara film altına Yalıtım için Keçe ya da Alüminyum folyo kullanılır. Ayrıca Oda termostatı kullanılarak istediğiniz ısı derecesinde kullanabilirsiniz.
Karbon Filmin Özellikleri
Cami ısıtma, ev ofis Isıtma olarak Kullanılan Karbon film Isıtıcı Yaklaşık olarak 10 yıldır ülkemizde kullanılmaktadır. Isıtıcı Film CE belgelidir. Yüksek ısıya dayanıklı İki Kat plastik film arasına üstün teknoloji ile iletken karbon tozları ile preslenerek üretilir. 0,38 mm kalınlığındadır. 30 cm, 50 cm, 80 cm, 100 cm ebatlarında üretilmektedir. 220-230 volt ev elektriği ile çalışır. Bir metre ısıtıcı bir saat içerisinde 240 watt elektrik sarfiyat gerçekleştirir. 1.1 amper akım çeker. Bir metre ısıtıcı saatte şu andaki KW ücreti olarak 0,10 Krş sarfiyat yapar. . Elektrikle çalışır. Sıvıdan etkilenmez. Elektrik kaçağı ve tehlike oluşturmaz.